У разі, якщо після закінчення поїздки був виявлений забутий пасажиром багаж або ручна поклажа, водій зобов'язаний за участю двох свідків скласти акт довільної форми з детальним описом виявлених речей і разом з сотавленним актом здати їх перевізнику.

Залишений або забутий пасажирами багаж зберігається у перевізника протягом доби без оплати. За зберігання речей довше, ніж протягом доби, стягується оплата згідно з встановленими перевізником тарифами, якщо інше не передбачено законодавством.

Чи не затребувані протягом місяця у пункті призначення багаж або ручна поклажа вважаються знахідкою.

За зберігання знайдених речей, а також за зберігання речей, вилучених з камер схову після закінчення терміну, з їх власника, у разі впізнання, стягується плата.

Втрата багажу під час перевезення

Багаж або його частину, зданий пасажиром перевізнику і не доставлений в пункт призначення протягом 14 діб після надходження заяви про його видачу, вважається загубленим.

Пасажиру, який при здачі багажу оголосив його цінність, виплачується компенсація у зазначеному розмірі, а також повертається вартість провезення багажу.

У випадку, якщо цінність багажу при складання не була оголошена, пасажиру відшкодовується вартість провезення багажу, а розмір компенсації визначається в судовому порядку.

Якщо загублений багаж був знайдений протягом року з дня надходження заяви про його видачу, перевізник зобов'язаний поставити пасажира до відома. Пасажир може отримати знайдений багаж протягом 30 днів, повернувши перевізникові гроші, виплачені йому раніше в якості компенсації.